• +2


  • Admin
  • Arzu

Farmasi Shooters Man Parfüm

Farmasi Shooters Man Parfüm

Farmasi Shooters Man EDP 100 ML erkek parfümünde kokuların notalarına bakacak olursak, ilk olarak meyve kokularının hissedildiğini sonrasında ise lavanta ve odunsu kokuların hissedildiğini belirtebiliriz. En alt notalarda bulunan ceviz, vanilya ve misk kokuları ile tam bir çekicilik sağlayan parfüm birçok erkeğin vazgeçilmezi olabilecek bir ürün. Eğer siz de çevrenizde sizi izleyen gözlerin üzerinizde toplanmasını ve duygulara hitap edebilmeyi istiyorsanız Farmasi Shooters Man EDP 100 ML erkek parfümünü mutlaka denemelisiniz.

Farmasi Shooters Man EDP 100 ML
Ürün Kodu: 1107052

​Parfüm denildiğinde genel olarak akla ilk gelen kadın kokuları olsa da erkekler de parfüm konusunda çok fazla seçeneğe sahipler. Hatta etkileyici bir parfüm kokusuna sahip olan erkek çevresindeki diğer erkeklere göre çok daha şanslı bir konuma geçebilir. Bunun nedeni ise bir kadının hoşuna giden ve burnunun tanıdığı bir erkeğin kokusunu unutmasınınimkansızoluşudur. Erkekler genel yapıları itibariyle daha çok dış işle ya da yorucu meşguliyetlerle ilgilendikleri için aslında güzel ve temiz kokabilmek onlar için sanki daha önemli. Bu noktada dikkat edilmesi gereken bir erkeğin kendisine uygun olan kokuyu seçebilmesi ve bunu kendine yakıştırmasıdır.

Hep bahsettiğimiz gibi koku seçimi ve kokuların kişiler üzerindeki duruşu her bireyde farklılık gösterir. Bu farklılığın nedeni olarak da kişilerin cilt yapısının, hormon dengesinin, yaşam şeklinin ve beslenme alışkanlıklarının etkisi olduğu söylenmektedir. Bu sebeple erkekler de koku seçiminde özenti davranmamalı ve kendileri için hoş sayılabilecek tercihlere yönelmelidir. Farmasi markası birçok alanda olduğu gibi erkek parfümleri konusunda da kendi adını ortaya koyabilmiş bir marka olma özelliği taşır. Farmasi Shooters Man EDP 100 ML ile erkeklerin çok daha baştan çıkarıcı ve akılda kalıcı olmaları sağlanacak diyebiliriz.

Parfümler 1 yıl önce
Farmasi farmasi parfüm farmasi erkek parfüm parfüm
Subeleri.net